A1CAP Hisse - A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

₺30,70

Güncel Fiyat

₺26.669.597,66

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.26 (0.85%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

A1CAP Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺30,70

Satış

₺30,70

Günlük Değişim %

0,85%
Günlük Hacim (TL) ₺26.669.597,66
Taban ₺27,64

Haftalık En Yüksek

₺30,78

Aylık En Yüksek

₺32,72
F/K 6,46

Piyasa Değeri

₺4.144.500.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,55%
Volatilite 2,96%

Açılış Fiyatı

₺30,20

Alış

₺30,62

Günlük Değişim (TL)

₺0,26
Tavan ₺33,76

Haftalık En Düşük

₺29,38

Aylık En Düşük

₺27,50
PD/DD 1,86

Sermaye

₺135.000.000,00
Net Kâr ₺641.296.446,00

A1CAP - Şirket Hakkında

A1CAP şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. A1CAP ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Mehmet Serkan ESENPAK

Kuruluş Tarihi

14/11/1990

Halka Arz Tarihi

09.06.2023

Sektör

MENKUL KIYMETLER ARACILIK FAALİYETLERİ

Çalışan Sayısı

223

Adres

Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Levent Plaza Blok No: 173 İç Kapı No: 29 Şişli/İstanbul

Merkez

TR

A1CAP Ortaklık Yapısı

Missing Image

A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

30 yılı aşkın süredir sermaye piyasasının güçlü şirketlerinden biri olan A1 Capital Yatırım Menkul Değerler Anonim Şirketi (A.Ş.), yatırımcılarına dijital çağın yatırım fırsatlarını sunmaya devam ediyor. Finansal pek çok süreçte aracı olarak faaliyet gösteren şirket, geniş yetki alanıyla kendi sektöründe öne çıkıyor. Şirket, hisse senedi ve VİOP işlemlerine aracılık, yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi, şirket satın alma ve birleşme, şirket değerlemesi ve sermaye artırımı gibi hizmetlerle müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına cevap veriyor. A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş., ileri teknolojilerle geliştirilmiş alt yapısıyla modern dünyanın gerekliliklerine uygun finans hizmetleri vadediyor.

A1 Capital Yatırım Menkul Değerler Hakkında:

1990 yılında Form Menkul Değerler A.Ş. adıyla yatırım sektörüne giriş yapan şirket, günümüze kadarki yolculuğunda pek çok farklı ünvana sahip olmuştur. 2007 yılında ​​Form Menkul Değerler A.Ş.’yi Fransız Credit Agricole Grup satın almış ve şirket ismi Credit Agricole Cheuvreux Menkul Değerler A.Ş. olarak değişmiştir. Ardından şirket, Güler Yatırım Holding tarafından satın alınmıştır. Şirket, bu satış işleminin ardından bugünkü ismi olan A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’yi almıştır.

A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş., 2015’te sermaye piyasalarındaki etkinliğini artırmak amacıyla Ulus Menkul Değerler A.Ş.’nin tamamını satın almıştır. Böylece şirket sermayesini 25 milyon TL’ye çıkararak büyümesine ivme kazandırmıştır. Bünyesine her geçen yıl yeni ortaklıklar katan A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Ayborsa Menkul Değerler Ticareti A.Ş.’nin ve Alkhair Capital Menkul Değerler A.Ş’nin yüzde 100 payını almış olup şirket sermayesini 100 milyon TL’ye çıkarmıştır.

A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Forex işlemleri, hisse koçluğu, finansal araştırma ve yatırımcı ilişkileri alanlarında hizmetler sunmaktadır. Yatırımcılarına birçok farklı noktadan ulaşan şirket, başta halka arz işlemleri olmak üzere hukuki ve finansal süreçler, sektörel analizler ve kurumsal yatırımcı portföyü açısından tam bir süreç yönetimi yaklaşımıyla hizmet vermektedir.

Haziran 2023’te 25,00 TL ile halka arz olan A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş., A1CAP hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir. Şirketin halka açıklık oranı yüzde 25,92’dir. A1 Capital Yatırım Menkul Değerler hisse senetleri, borsada en çok işlem gören hisseler arasında yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl A1CAP hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına A1CAP yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca A1 CAPITAL YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S. hissesi alabilirsin.
A1CAP yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.