Borsa Haberleri

Yeo Teknoloji, Suudi Arabistan’da Şirket Kuruyor

April 26, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Yeo Teknoloji, Suudi Arabistan’da Şirket Kuruyor

Yeo Teknoloji (YEOTK), Suudi Arabistan’da şirket kurmak için çalışmalara başladığını açıkladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Suudi Arabistan merkezli bir firma ile imzalanan işbirliği ve ortaklık anlaşması kapsamında şirket kurulum süreçlerine başlandı. Bu ortaklık kapsamında kurulacak şirkette Yeo Teknoloji’nin 95% payı bulunacak.

Açıklamada şirketin, Suudi Arabistan’da gerçekleştirilecek mega projelerle birlikte sanayi, enerji, su ve alt yapı alanlarında faaliyet yürüteceği belirtildi.

Yapılan açıklamada ortaklığa ilişkin olarak ayrıca şu ifadeler yer aldı:

“Yeni ortaklıkla enerji alanında bölgedeki etkinliğin arttırılması ve Suudi Arabistan’da sunulacak yüksek katma değerli çözümlerle enerji teknolojileri alanındaki ihtiyaçların karşılanması, yerel kaynaklar ile şirketimiz uzmanlığı bir araya getirilerek sürdürülebilir ve yenilikçi projelere imza atılacaktır.”

Yeo Teknoloji, Suudi Arabistan'da Şirket Kuruyor

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP