BIST Şirket Haberleri

Yataş, “Türkiye’nin En Değerli Markaları” Listesinde Yükselişte!

Yataş, “Türkiye’nin En Değerli Markaları” Listesinde Yükselişte!
Google News Icon Takip Et

Uluslararası lider marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance, “Turkey 100 – Türkiye’nin En Değerli Markaları” araştırmasının sonuçlarını açıkladı. Yataş Grup, listede bir önceki yıla göre 5 sıra yükselerek 59 milyar dolar marka değeriyle 40. sırada yerini aldı.

Yataş Grup CEO’sundan Açıklama 🎙️

Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, şirketin Türkiye’de mobilya ve yatak sektörünün önde gelen isimlerinden biri olduğuna dikkat çekti. Öztaşkın, “Odağımızda her zaman müşteri memnuniyeti var. Sadece Türkiye’de değil, dünyanın dört bir yanında milyonlarca insanın hayatına dokunuyoruz. Bu listeye dahil olmaktan büyük bir gurur duyuyoruz ve bu başarıda katkısı olan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim.” dedi.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Brand Finance