Yeni Halka Arzlar ve Halka Arz Takvimi

Tureks Turunç Madencilik Kaç Lot Verdi? MARBL Halka Arz Başvuru Sonuçları

Tureks Turunç Madencilik Kaç Lot Verdi? MARBL Halka Arz Başvuru Sonuçları
Google News Icon Takip Et

Mermer, doğal taş, traverten, oniks ve benzeri ürünleri; levha, fayans, mozaik, dekoratif ve proje ölçülerinde üreten lider doğal taş şirketleri arasında yer alan Tureks Turunç Madencilik’in, halka arz başvuru sonuçları açıklandı.

Yatırımcıların halka arzını heyecanla beklediği Tureks Turunç Madencilik, “MARBL” hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görecek. Peki, 10,97 TL’den halka arz olan Tureks Turunç Madencilik kaç lot verdi? Detayları içeriğin devamında bulabilirsin.

Tureks Turunç Madencilik Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Tureks Turunç Madencilik halka arzının büyüklüğü 646,9 milyon TL olarak açıklandı.

Halka arzı sırasında toplamda 58,97 milyon adet lot (hisse adedi) dağıtıldı. Aynı zamanda şirket hisselerini 21,26% oranında halka arz etmiş oldu.

Tureks Turunç Madencilik Halka Arz  Kaç Lot Verdi?

Tureks Turunç Madencilik (MARBL) halka arzına katılan 2.815.907 yatırımcının talebi karşılandı.

Buna göre hesap başı yatırımcılara en fazla 23 lot (252TL) pay dağıtımı gerçekleşti.

Tureks Turunç Madencilik  Ne Zaman İşlem Görecek?

Tureks Turunç Madencilik resmi olmayan açıklamaya göre 8-9 Kasım’da Borsa İstanbul’da “MARBL” koduyla işlem görmeye başlaması bekleniyor.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

“Halka arz edilen paylara ilişkin yatırım kararının izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusunun incelenmesi suretiyle verilmesi gerekmektedir. Söz konusu izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusu Kamuyu Aydınlatma Platformu (www.kap.org.tr), www.marblesystemstureks.com.tr web sitelerinde ilan edilmiştir. Payların halka arz fiyatının belirlenmesinde Sermaye Piyasası Kurulu’nun ya da Borsa İstanbul A.Ş. herhangi bir takdir yetkisi ya da onayı bulunmamaktadır. Burada yer alan şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

Bu Bülteni Hazırlarken Okuduğumuz Kaynaklar

Onaylı İzahname