BIST Şirket Haberleri

Tureks Turizm’den Sözleşme Yenilemesi

January 15, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Tureks Turizm’den Sözleşme Yenilemesi

Tureks Turizm (TUREX), Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü ile Bağlı İşyerlerinin ve Seyyar Ekipleri personelini taşıma kapsamında sözleşme yenilemesi yaptığını KAP’a bildirdi.

Yapılan açıklamaya göre anlaşma, söz konusu ekiplerin bölge müdürlüğü sınırları içerisinde ve gerektiği hallerde sınırın dışına taşınması kapsamında taşıt kiralamasını kapsıyor.

Anlaşma 12 ay süre ile yenilenirken, yenileme bedeli 189,7 milyon TL + KDV olarak belirtildi.

2024 Yılında Sözleşmelerini Yeniliyor

Tureks 2024 yılına girilmesiyle birlikte birçok firma ile yaptığı anlaşmayı yeniledi. Ocak ayının ilk haftalarında şirket, bugünkü anlaşma hariç 6 iş ortağı ile sözleşmelerini yeniledi. Söz konusu sözleşme yenilemelerinin tarih ve tutarları ise şöyle:

3 Ocak – 710 milyon TL

4 Ocak – 96,1 ve 60,3 milyon TL

5 Ocak – 350 milyon TL

8 Ocak 192,8 milyon TL

9 Ocak – 130,9 milyon TL

Tureks Turizm'den Sözleşme Yenilemesi

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP