Borsa İstanbul

Tureks Turizm, Sözleşme Yenilemelerine Devam Ediyor

January 9, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Tureks Turizm, Sözleşme Yenilemelerine Devam Ediyor

Tureks Turizm (TUREX) 2024’e girilmesiyle birlikte sözleşme yenilemelerine devam ediyor.

Şirket bugün KAP’a yaptığı açıklamada İstanbul Üniversitesi ve İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi ile personel taşıma sözleşmelerini yenilediğini duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre her iki sözleşme de 12 ay süreyle geçerli olacak. Ayrıca İstanbul Üniversitesi ile yapılan sözleşme yenilemesi 61,9 milyon TL olurken, İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi ile yapılan sözleşme tutarının da 68,9 milyon lira olarak açıklandı. Şirket böylece 2 anlaşmada toplamda 130,9 milyon liralık anlaşmaya imza atmış oldu.

Ocak Ayında 5 Sözleşme Yeniledi

Şirket, bugünkü anlaşmalar hariç 2024 Ocak ayı içerisinde şu ana dek 5 sözleşme yenilemesi imzaladı. Söz konusu sözleşmelerin tutarları ve tarihleri şöyle:

  • 3 Ocak – 710,3 milyon TL
  • 4 Ocak – 96,1 ve 60,3 milyon TL
  • 5 Ocak – 350 milyon TL
  • 8 Ocak – 192,8 milyon TL

Tureks Turizm, Sözleşme Yenilemelerine Devam Ediyor

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP