Spotify

Spotify, Platformuna Video Klipler Eklemeye Hazırlanıyor

Spotify, Platformuna Video Klipler Eklemeye Hazırlanıyor
Google News Icon Takip Et

Spotify Technology (SPOT), premium aboneler için sınırlı bir beta lansmanında tam uzunlukta müzik videoları sunacak.

Lüksemburg merkezli şirket, İngiltere, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya, İsveç, Brezilya, Kolombiya, Filipinler, Endonezya ve Kenya olmak üzere 11 ülkedeki premium kullanıcılar için platformunda seçkin bir katalogdan müzik videoları sunmaya başlayacak.

Spotify’ın bu hamlesi, müzik platformunu yıllardır Alphabet’in (GOOGL) YouTube’unun hakim olduğu bir arenaya sokuyor.

Spotify, müzik videolarının beta sürümünün Ed Sheeran, Doja Cat ve Ice Spice gibi sanatçıların popüler şarkıları ya da Aluna ve Asake gibi yerel sanatçılar da dahil olmak üzere sınırlı bir müzik videosu kataloğuyla bugün yayınlanmaya başlayacağını söyledi.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha