BIST Şirket Haberleri

Söke Un (SOKE) Yurt Dışında Büyüme Kararı Aldı

Ağustos 25, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Söke Un (SOKE) Yurt Dışında Büyüme Kararı Aldı

Söke Un, 25 Ağustos 2023 tarihli Yönetim Kurulu kararı ile, yurt dışında büyüme ve gıda sektöründe son tüketiciye yönelik katma değeri yüksek alanlara yatırım yapma stratejisi çerçevesinde önemli bir adım atıyor.

Hedef: Rudi’s Organic and Gluten Free Brands Inc. 🎯

Söke Un, Amerika’nın Colorado eyaletinde kurulmuş ve ABD’nin önde gelen gıda sertifikalarına sahip Rudi’s Organic and Gluten Free Brands Inc. şirketinin azınlık paylarının satın alınması için görüşmelere başlama kararı aldı. Rudi’s; organik, gluten içermeyen, ekmek ve unlu mamuller üretimi ve dağıtımında uzman bir şirket olarak dikkat çekiyor.

Sermaye Piyasası Kanunu’na Uygun Bilgilendirme 📈

Söke Un, süreçte yaşanacak konuyla ilgili gelişmeleri Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili diğer yasal mevzuat hükümlerine uygun olarak kamuoyu ile paylaşacak.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti