Borsa Haberleri

Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri, Ziraat Bankası İhalesinde Birinci Oldu

Mart 22, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri, Ziraat Bankası İhalesinde Birinci Oldu

Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri (SMRTG), Ziraat Bankası tarafından gerçekleştirilen ihalede birinci olduğunu duyurdu.

Şirket tarafından yapılan açıklamada ihalede en iyi teklifin verilerek birinci olunduğu ifade edildi. Söz konusu ihale “Ziraat Bankası Lisanssız Güneş Enerjisi Santrali” konulu işi kapsıyor. Yapılan açıklamada ihale için Ziraat Bankası’ndan davet mektubu beklendiği bildirildi. Bahse konu ihale bedeli ise 1,05 milyar TL.

Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri, söz konusu ihale ile iş anlaşmaları tutarını 12,6 milyar TL’ye çıkardı. Şirketin son 3 iş anlaşmasının tarih ve tutarları şöyle 👇

  • 12 Şubat 👉 10 milyon dolar
  • 5 Şubat 👉 3,1 milyon dolar
  • 26 Aralık 👉 42,05 milyon dolar

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti