BIST Şirket Haberleri

Şişecam 4 Kategoride İhracat Şampiyonu Oldu

January 16, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Şişecam 4 Kategoride İhracat Şampiyonu Oldu

Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği (ÇCSIB) tarafından düzenlenen İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’nde Şişecam 4 farklı kategoride birinci oldu.

Cam ve kimyasallar sektörlerinin global oyuncusu olan Şişecam, 2021 yılı ihracatçılarının ödüllendirildiği törende “Düzcam, Cam Ev Eşyası, Cam Ambalaj” kategorilerinde “En Fazla İhracat Yapan Firma” ödülünü almaya hak kazandı.

Şişecam ayrıca “Düzcam” kategorisinde “İhracatını En Fazla Artıran Firma” ödülüne layık görüldü.

Kamu, sektör temsilcileri ve ihracatçı firma yöneticilerinin geniş katılımıyla gerçekleşen törende Şişecam adına ödülleri şirketin satış genel müdür yardımcısı “Ebru Şahapoğlu” aldı.

Şişecam 4 Kategoride İhracat Şampiyonu Oldu

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı