BIST Şirket Haberleri

Say Yenilenebilir Enerji (SAYAS) Çin’de İhale Aldı

Şubat 7, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Say Yenilenebilir Enerji (SAYAS) Çin’de İhale Aldı

Say Yenilenebilir Enerji (SAYAS), rüzgar türbin kulesi iç aksamları teslimatına ilişkin Çin merkezli Chengxi Shipyard Co Ltd’ye verilen ihale tekliflerin onaylandığını KAP’a bildirdi.

Rüzgar enerjisi endüstrisi sektöründe ve diğer faaliyet alanlarında satış ve pazarlama çalışmalarının devam ettiği belirtilen açıklamada üretime konu ürünlerin, Çin’e sevk edileceği belirtildi.

Şirket, verilen tekliflerin tutarlarının 1,4 milyon avro olduğunu belirtirken, teslimatların ise 2024’ün ikinci çeyreği içerisinde tamamlanmasının beklendiğini ifade etti.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti