Borsa Yorumları

Roku için Çifte Not Yükseltme

February 20, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Roku için Çifte Not Yükseltme

Bank of America, dijital yayıncılık platformunun son çeyrek bilançosunu açıklamasının ardından Roku (ROKU) hissesine geri dönüyor.

Analist Ruplu Bhattacharya, hissenin “SEKTÖR ALTI PERFORMANS” olan notunu çifte yükseltmeyle “AL” seviyesine çıkardı. Analist ayrıca 45 dolar olan 12 aylık ortalama fiyat hedefini de 85 dolara yükseltti. Bu yeni fiyat hedefi hissenin cuma günkü kapanış fiyatına kıyasla 19% yükselişe işaret ediyor.

Bhattacharya cuma günkü bilgilendirme yazısında, “Reklam piyasası kısa vadede zayıf kalmaya devam ederken güçlü icraatlarını sürdüren Roku, onu reklam verenler için cazip hale getiren ölçeği sebebiyle piyasada fark yaratmaya devam ediyor.” ifadelerini kullandı.

Roku için Çifte Not Yükseltme

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak:CNBC