Bültenler

Piyasa Öncesi – Çin x Covid

November 22, 2022 • 2 dakika okuma süresi
Piyasa Öncesi – Çin x Covid

Çin’de COVID-19 nedeniyle yaşanan iş durdurma dalgasına bir yenisinin eklenmesi yatırımcıları sarsarken, ABD hisseleri pazartesi günü, son dört seansta üçüncü kez düşüşle kapandı.

Hareketli Sektörler

● 11 S&P 500 sektörünün dördünde oklar kırmızıyı gösterdi. İsteğe bağlı tüketim (-1,4%) ve enerji (-1,4%) sektörleri en büyük kayıp yaşayan sektörler olurken, iyi performans gösteren grubun başını ise temel tüketim (+1,0%) ve emlak (+0,7%) çekti.

Öne Çıkan Hisseler

DraftKings, müşteri hesaplarındaki yaklaşık 300 bin doların yetkisiz bir şekilde çekildiğinin rapor edilmesi üzerine 5% değer kaybetti.

● Finans teknolojisi şirketi Dave hisseleri, CEO Jason Wilk’in yatırımcılara hitap ederek, en yüksek seviyesine kıyasla 97% değer kaybetmiş olmasına rağmen şirketin hala “hayat dolu” olduğuna ikna etme çabalarının ardından 8% yükseldi.

Beyond Meat, en önemli fabrikalarından birinin küf ve diğer bazı bulaşıcılar sebebiyle zor durumda kaldığına dair belgelerin sızması üzerine az da olsa değer kaybetti.

● Diğer hareketli hisseler: MMAT (+30,12%), DWAC (+0,56%), MMTLP (+30,90%), MULN (-4,49%), SHC (+32,89%), MARA (-17,14%) ve SATX (-27,30%).

Piyasa Öncesi - Çin x Covid

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı