Borsa Haberleri

Oncosem’den (ONCSM) Yeni İhale Açıklaması

Oncosem’den (ONCSM) Yeni İhale Açıklaması
Google News Icon Takip Et

Oncosem Onkolojik Sistemler (ONCSM), bağlı ortaklığı Santek Sağlık Turizm Tekstil’in katıldığı ihalede en avantajlı teklifi verdiğini açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre şirket, Dr.Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından “24 Aylık Kemoterapi İlaç Hazırlama Hizmet Alımı” ihalesine 31,4 milyon lira bedelle en avantajlı teklifi sundu.

Şirket bu ihale bedeli ile iş anlaşmalarının toplam tutarını 260,9 milyon TL’ye çıkardı. ONCSM’in son iş anlaşmalarının tarih ve tutarları ise şu şekilde:

  • 7 Şubat – 4,8 milyon TL
  • 16 Şubat – 29,09 milyon TL
  • 20 Şubat – 37,6 milyon TL

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP