Borsa Haberleri

Oncosem Onkolojik Sistemleri, Yeni İş Anlaşması İmzaladı

Mart 14, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Oncosem Onkolojik Sistemleri, Yeni İş Anlaşması İmzaladı

Oncosem Onkolojik Sistemleri (ONCSM), bağlı ortaklığı Santek Sağlık Turizm Tekstil, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü ile iş sözleşmesi imzaladı.

Yapılan açıklamaya göre sözleşme; “Anadolu  Yakası Sağlık Tesisleri için 3 Aylık Kemoterapi Hizmet Alımı”nı kapsıyor. Bu kapsamda sözleşme bedelinin 14,05 milyon TL olduğu ifade edildi.

Oncosem’in toplam iş anlaşmalarının tutarı 260,9 milyon TL seviyesinde. Şirket geçtiğimiz şubat ayında 3 iş anlaşması daha imzaladı. Bu anlaşmaların tarih ve tutarları ise şu şekilde:

  • 16 Şubat 👉 29,09 milyon TL
  • 20 Şubat 👉 37,6 milyon TL
  • 21 Şubat 👉 31,4 milyon TL

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti