Ofis Yem Gıda Kaç Lot verdi? Ofis Yem Gıda (OFSYM) Halka Arz Başvuru Sonuçları

August 14, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Ofis Yem Gıda Kaç Lot verdi? Ofis Yem Gıda (OFSYM) Halka Arz Başvuru Sonuçları

Türkiye için kritik öneme sahip olan karma yem sektöründe faaliyet gösteren Ofis Yem Gıda, halka arz başvuru sonuçları açıklandı.

Yatırımcıların halka arzını heyecanla beklediği Ofis Yem Gıda, OFSYMhisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görecek. Peki, 27,20 TL’den halka arz olacak Ofis Yem Gıda’nın kaç lot verdi? Detayları içeriğin devamında bulabilirsin.

Ofis Yem Gıda Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Ofis Yem Gıda halka arzının büyüklüğü 618 milyon TL olarak açıklandı.

Halka arzı sırasında toplamda 22,75 milyon adet lot (hisse adedi) dağıttı. Aynı zamanda şirket hisselerini 15,56% oranında halka arz etmiş oldu.

Ofis Yem Gıda Kaç Lot Verdi?

Ofis Yem Gıda halka arzına katılan yatırımcılara 16-17 Lot dağıtım gerçekleşti.

Ofis Yem Gıda Ne Zaman İşlem Görecek?

Ofis Yem Gıda’nın 11 Ağustos cuma günü başvuru sonucu açıklanmasıyla birlikte 16-17-18 Ağustos’ta Borsa İstanbul’da OFSYM koduyla işlem görmeye başlaması bekleniyor.

Ofis Yem Gıda Kaç Lot verdi? Ofis Yem Gıda (OFSYM) Halka Arz Başvuru Sonuçları

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu Bülteni Hazırlarken Okuduğumuz Kaynaklar

Onaylı İzahname