Borsa İstanbul

Netaş Telekomünikasyon’dan (NETAS) Dev Sipariş Anlaşması

Netaş Telekomünikasyon’dan (NETAS) Dev Sipariş Anlaşması
Google News Icon Takip Et

Netaş Telekomünikasyon (NETAS), Turkcell’in bağlı ortaklığı Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri ve Superonline İletişim Hizmetleri’nden 3 farklı sipariş aldığını KAP’a bildirdi.

Yapılan açıklamaya göre Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri’nden alınan siparişin tutarı 16,1 milyon Çin Yuanı değerinde. Sipariş Süperbox ürün tedariğini kapsıyor.

Süperonline ile yapılan anlaşmada ise ZTE WiFi 6 Home Gateway Modem ürün projesi kapsamında 6,4 milyon Çin Yuanı ve ZTE VDSL Modem ürün projesi kapsamında 11,1 milyon Çin Yuanı değerinde sipariş alındığı ifade edildi.

3 farklı siparişin parasal karşılığı toplamda 33,6 milyon Çin Yuanı değerinde.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP