Borsa Haberleri

Netaş, 1,8 Milyon Dolarlık Bir Sipariş Daha Aldı

Netaş, 1,8 Milyon Dolarlık Bir Sipariş Daha Aldı
Google News Icon Takip Et

Netaş Telekomünikasyon (NETAS), TT Mobil İletişim Hizmetleri’nden yeni sipariş aldığını duyurdu.

Şirketin KAP’a yaptığı açıklamaya göre sipariş, TT Mobil radyolink yazılım ve donanımlarının tedariki, kurulumu, entegrasyonu ile bakım ve destek hizmetlerini kapsıyor. Yapılan açıklamaya göre siparişin tutarı ise 1,8 milyon dolar.

Netaş dün Turcell’in (TCELL) bağlı ortaklığı  Superonline’dan ZTE WiFi 6  Home Gateway Modemlerini kapsayan 5,02 milyon Çin Yuanı değerinde sipariş aldığını açıkladı. Şirket 2 gün önce de Türk Telekom’dan (TTKOM)  HGW Wifi5 ve HGW Wifi6 modem kapsamında toplamda 6,8 milyon dolarlık sipariş almıştı.

Şirketin toplam iş anlaşmalarının toplam değeri 2,4 milyar lira seviyesinde.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP