Kripto Para Haberleri

MicroStrategy 155,4 Milyon Dolara 3 Bin Bitcoin Satın Aldı

Şubat 26, 2024 • 1 dakika okuma süresi
MicroStrategy 155,4 Milyon Dolara 3 Bin Bitcoin Satın Aldı

MicroStrategy (MSTR), 15 Şubat ve 25 Şubat tarihleri arasında yaklaşık 155,4 milyon dolar karşılığında 3 bin Bitcoin satın aldığını açıkladı. 

Şirketin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na sunduğu belgelere göre, söz konusu Bitcoin’lerin her biri ortalama 51,8 bin dolar fiyatla satın alındı.

Son satım alımlar, MicroStrategy’nin toplam Bitcoin varlıklarını, her biri ortalama 31,5 bin dolar fiyatla 193 bin token’a taşıdı.

Bugün TSİ 18.30 itibariyle Bitcoin 52 bin doların üzerinde işlem görürken, MicroStrategy’nin kâğıt üzerindeki kârı 4 milyar dolara yaklaşmış oldu.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha