Borsa Haberleri

Mia Teknoloji, Karma Gerçeklik Platformunun Geliştirme Sürecini Tamamladı

May 2, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Mia Teknoloji, Karma Gerçeklik Platformunun Geliştirme Sürecini Tamamladı

Mia Teknoloji (MIATK), “Explora” adlı platformunun geliştirilmesinin tamamlandığını açıkladı.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre söz konusu platform karma gerçeklik teknolojisi ile kullanıcıların kendi içeriklerini lokasyondan bağımsız olarak oluşturmasını sağlıyor. Platformun kullanıcılar tarafından, eğitim, bakım-onarım ve araştırma-geliştirme süreçlerinde kullanılabileceği ifade edildi.

Ayrıca kullanıcılar, Explora ile herhangi bir cihaz için dijital içerik oluşturarak paylaşabilecek, karma gerçeklik evreninde görüntüleyebilecek ve global çapta tüm faaliyetlerine değer katabilecek.

Yerli ve Yabancı Firmalarla Görüşmelere Başlandı

Açıklamaya göre ürün geliştirilmesinin tamamlanmasının ardından global operasyonlar yöneten yerli ve yabancı firmalarla platformun faydaları ve katılımları ile ilgili görüşmelere başlandı.

Mia Teknoloji, Karma Gerçeklik Platformunun Geliştirme Sürecini Tamamladı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP