Borsa Haberleri

Kontrolmatik Teknoloji’den Yeni İhale Açıklaması

Kontrolmatik Teknoloji’den Yeni İhale Açıklaması
Google News Icon Takip Et

Kontrolmatik Teknoloji (KONTR), Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından düzenlenen ihalede imzaların atıldığını açıkladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankası (IBRD) finansmanlı “Kamu Binalarında Enerji Verimliliği Projesi” kapsamında düzenlenen ihalenin bedeli 13,2 milyon dolar + KDV olarak gerçekleşti.

Kontrolmatik Teknoloji, geride kalan mart, şubat ve ocak aylarında birer iş anlaşması duyurdu. Söz konusu iş anlaşmalarının tarih ve tutarları ise şöyle 👇

  • 1 Mart 👉 4,6 milyon dolar
  • 2 Şubat 👉 8,07 milyon avro
  • 9 Ocak 👉 10,9 milyon dolar

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP