Katılımevim Halka Arz Başvuru Sonuçları Açıklandı

June 8, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Katılımevim Halka Arz Başvuru Sonuçları Açıklandı

Tasarruf finansman sözleşmeleri kapsamında, önceden belirlenmiş koşulların gerçekleşmesi şartıyla, müşterilerinin konut, çatılı işyeri veya araç sahibi olmaları için faizsiz finansman kullanmalarını ve biriken tasarrufların yönetimini sağlayan Katılımevim’in halka arz başvuru sonuçları açıklandı.

Halka arz olması heyecanla beklenen Katılımevim şirketi, KTLEV hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görecek. Peki, 13,43 TL’den halka arz olan ​​Katılımevim kaç lot verdi? Detayları içeriğin devamında bulabilirsin.

Katılımevim Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Katılımevim halka arzının büyüklüğü 805 milyon TL olarak açıklandı.

Halka arzı sırasında toplamda 60 milyon adet lot (hisse adedi) dağıttı. Aynı zamanda şirket hisselerini 33,33% oranında halka arz etmiş oldu.

Katılımevim Kaç Lot Verdi?

Katılımevim halka arzına 474.210 bireysel yatırımcı katıldı. Buna göre başvuru yapan her yatırımcıya talep ettiği kadar dağıtım gerçekleşmiş oldu.

Katılımevim Halka Arz Başvuru Sonuçları Açıklandı

Katılımevim Ne Zaman İşlem Görecek?

Katılımevim’in 8 Haziran Perşembe günü başvuru sonucunun açıklanmasıyla birlikte 12 Haziran’da Borsa İstanbul’da “KTLEV” koduyla işlem görmeye başlayacak.

Katılımevim Halka Arz Başvuru Sonuçları Açıklandı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı