Borsa Haberleri

İndeks Bilgisayar’dan (INDES) HP Poly ile Distribütörlük Anlaşması

February 9, 2024 • 2 dakika okuma süresi
İndeks Bilgisayar’dan (INDES) HP Poly ile Distribütörlük Anlaşması

İndeks Bilgisayar (INDES), HP Poly ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

Anlaşmaya göre şirket, HP Poly markasının videokonferans çözümleri ile kamera ve kulaklık ürün gruplarını kullanıcılara ulaştıracak.

Yapılan anlaşmaya ilişkin konuşan İndeks Bilgisayar Genel Müdürü Banu Sürek, ürün portföylerine bir marka daha eklediklerini belirterek, “Bildiğiniz gibi pandeminin ardından uzaktan ve hibrit çalışma oldukça yaygınlaştı. HP Poly, hibrit çalışma çözümleriyle kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunuyor; başarılı ürünleriyle fark yaratıyor. İşbirliğimiz sayesinde bu ürünleri kullanıcılarla buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Şirket geçtiğimiz gün yaptığı KAP açıklamasında Honor Türkiye ile de distribütörlük anlaşması yaptığını duyurmuştu.

Söz konusu sözleşme, Honor markalı PC, cep telefonları ve tabletlerin Türkiye’de dağıtımı konusunu kapsarken, şirket, bahse konu ürünlerden 20 milyon doların üzerinde satış tutarı beklediğini açıklamıştı.

İlgili İçeriğe Buradan Ulaşabilirsin

İndeks Bilgisayar'dan (INDES) HP Poly ile Distribütörlük Anlaşması

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks