Yeni Halka Arzlar ve Halka Arz Takvimi

Hareket Proje Taşımacılığı Kaç Lot Verdi? HRKET Halka Arz Başvuru Sonuçları

May 20, 2024 • 2 dakika okuma süresi
Hareket Proje Taşımacılığı Kaç Lot Verdi? HRKET Halka Arz Başvuru Sonuçları

Müşterilerine mühendislik çözümleri ile ağır kaldırma ve taşımacılık hizmetleri sunan Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği’nin, halka arz başvuru sonuçları açıklandı.

Yatırımcıların halka arzını heyecanla beklediği Hareket Proje Taşımacılığı, “HRKET” hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görecek. Peki, 70 TL’den halka arz olacak Hareket Proje Taşımacılığı kaç lot verdi? Detayları içeriğin devamında bulabilirsin.

Hareket Proje Taşımacılığı Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Hareket Proje Taşımacılığı halka arzının büyüklüğü 1,6 milyar TL olarak açıklandı.

Halka arzı sırasında toplamda 24 milyon adet lot (hisse adedi) dağıttı. Aynı zamanda şirket hisselerini 20,83% oranında halka arz etmiş oldu.

Hareket Proje Taşımacılığı Halka Arz Kaç Lot Verdi?

Hareket Proje Taşımacılığı halka arzına toplamda 1 milyon 956 bin 677 kişi katıldı. Katılımcılara en fazla 9 adet lot (630 TL) pay dağıtımı gerçekleşti.

Hareket Proje Taşımacılığı Ne Zaman İşlem Görecek?

Hareket Proje Taşımacılığı’nın 23-24 Mayıs’ta Borsa İstanbul’da “HRKET” koduyla işlem görmeye başlaması bekleniyor.

Hareket Proje Taşımacılığı Kaç Lot Verdi? HRKET Halka Arz Başvuru Sonuçları

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

“Halka arz edilen paylara ilişkin yatırım kararının izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusunun incelenmesi suretiyle verilmesi gerekmektedir. Söz konusu izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusu Kamuyu Aydınlatma Platformu (www.kap.org.tr), https://www.hareket.com/tr web sitelerinde ilan edilmiştir. Payların halka arz fiyatının belirlenmesinde Sermaye Piyasası Kurulu’nun ya da Borsa İstanbul A.Ş. herhangi bir takdir yetkisi ya da onayı bulunmamaktadır. Burada yer alan şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”
Bu Bülteni Hazırlarken Okuduğumuz Kaynaklar
Onaylı İzahname