ABD Borsası Notları

Günün Hisseleri: Ralli Devam Edecek mi?

Günün Hisseleri: Ralli Devam Edecek mi?
Google News Icon Takip Et

ABD hisse senedi endeksleri, haftanın ilk işlem gününe yatay başlıyor. Bu hafta ABD piyasaları çarşamba günkü resmi tatil nedeniyle 4 gün işlem görecek.

Kısa işlem haftasında açıklanacak önemli bir veri bulunmuyor. Yatırımcılar geçen hafta açıklanan enflasyon verilerini ve Fed açıklamalarını değerlendiriyor. 

Geçen hafta S&P 500 ve Nasdaq endekslerinde yeni zirveler takip edilirken, yatırımcılar bu hafta rallinin sürüp sürmediğini takip edecek.

Hisseler tarafına bakıldığında Amazon (AMZN), Alphabet (GOOGL) ve Meta Platforms (META) hisseleri hafif aşağıda işlem görürken, Nvidia (NVDA) hisseleri pozitif tarafta alıcı buluyor.

Bu hafta bilanço takvimi de sakin görünüyor. Yatırımcılar hafta boyunca Lennar (LEN), Kroger (KR), Darden Restaurants (DRI) ve CarMax (KMX), bilançolarını takip edecek.

Hacme Göre Güne En Hareketli Başlayan Hisseler

💻 NVDA – Nvidia 

💉 INCY – Incyte 

🧬 AVTE – Avalo Therapeutics

🚗 TSLA – Tesla

🍎 AAPL – Apple

💳 SOFI – SoFi Technologies

💾 MU – Micron Technology

🔋 BITF – Bitfarms

💸 PYPL – PayPal 

🌐 GOOGL – Alphabet

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Nasdaq