Borsa İstanbul

Gübre Fabrikaları (GUBRF), Lojistik Sözleşmesi İmzaladı

December 26, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Gübre Fabrikaları (GUBRF), Lojistik Sözleşmesi İmzaladı

Gübre Fabrikaları (GUBRF), Port Kargo ve Lojistik ile lojistik hizmetleri kapsamında anlaşma imzaladı.

Gübre Fabrikaları KAP’a yaptığı açıklamada 6 Ocak 2024 tarihinden başlamak üzere Port Kargo ve Lojistik firması ile 5+2 yıl süreli lojistik hizmetleri sözleşmesinin imzalandığını belirtti.

Hissesi Taban Seviyeden İşlem Görüyor

Son dönemde taban seviyede giden Gübre Fabrikaları, bugün 7. tabanını yaptı. GUBRF bugün 9,96% düşüş ve 172,60 lirayla taban seviyeden fiyatlanıyor.

Şirket bugün ayrıca KAP’a hisselerindeki düşüşe ilişkin de açıklama yaptı. Gübre Fabrikaları yaptığı açıklamada şirketin pay değerini etkileyecek bir gelişme olmadığını belirterek şöyle devam etti:

“Şirketimiz, bağlı ortaklıklarımız ve iştiraklerimiz olağan rutin faaliyetlerine devam etmektedir.”

Gübre Fabrikaları (GUBRF), Lojistik Sözleşmesi İmzaladı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP