BIST Şirket Haberleri

Girişim Elektrik, Enerjisa’dan Büyük Bir Proje Daveti Aldı

July 10, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Girişim Elektrik, Enerjisa’dan Büyük Bir Proje Daveti Aldı

Enerji sektöründe hizmet veren Girişim Elektrik, Enerjisa’ya bağlı dağıtım şirketlerinden (Başkent Elektrik Dağıtım, Toroslar Elektrik Dağıtım ve Ayedaş) 11 Temmuz 2023 tarihinde imzalanacak 3 sözleşme için davet aldı. 📑

🤝 Üç Büyük Sözleşme Yolda!

Bu sözleşmeler, ”Reaktif Güç Kompanzasyon Sistemleri Projesi İşi” konulu olacak. Enerji sektöründe önemli bir yere sahip olan bu proje, Girişim Elektrik için büyük bir adımı temsil ediyor.

💰 Toplam Sözleşme Bedeli: 15,9 Milyon Dolar

Sözleşmelerin toplam bedeli, vergiler hariç tam olarak 15,9 milyon dolar. Bu, güncel baz USD/TL kuru ile hesaplandığında sözleşmelerin toplam bedelini 415,01 milyon TL olarak ifade edebiliriz.

Girişim Elektrik, Enerjisa'dan Büyük Bir Proje Daveti Aldı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP