Borsa Haberleri

Girişim Elektrik, ASKİ İhalesinde Birinci Oldu

Mart 27, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Girişim Elektrik, ASKİ İhalesinde Birinci Oldu

Girişim Elektrik (GESAN), Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) tarafından gerçekleştirilen ihalede en avantajı teklifi vererek birinci oldu.

Yapılan açıklamaya göre söz konusu ihale “İvedik Pompa İstasyonu Çatı Tipi Güneş Enerji Santrali” projesini kapsıyor. Bu kapsamda yapılan ihalenin baz bedelinin KDV hariç 107,3 milyon TL değerinde olduğu açıklandı.

Girişim Elektrik’in toplam iş sözleşmeleri söz konusu anlaşma ile 15,5 milyar lira seviyesinde gerçekleşti. Şirketin son 3 iş anlaşmalarının tarih ve tutarları şu şekilde 👇

  • 11 Mart 2024 👉 4,7 milyon avro
  • 5 Şubat 👉 7,8 milyon dolar
  • 29 Ocak 👉 3,9 milyon dolar ve 890 bin dolar

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti