Gıpta Ofis Kırtasiye Kaç Lot Verdi? GIPTA Halka Arz Başvuru Sonuçları

Gıpta Ofis Kırtasiye Kaç Lot Verdi? GIPTA Halka Arz Başvuru Sonuçları
Google News Icon Takip Et

Kırtasiye, promosyon ve ambalaj sektöründe üretim ve ticaret faaliyetleri yürüten Gıpta Ofis Kırtasiye’nin, halka arz başvuru sonuçları açıklandı.

Yatırımcıların halka arzını heyecanla beklediği Gıpta Ofis Kırtasiye, “GIPTA” hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görecek. Peki, 20,90 TL’den halka arz olacak Gıpta Ofis Kırtasiye kaç lot verdi? Detayları içeriğin devamında bulabilirsin.

Gıpta Ofis Kırtasiye Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Gıpta Ofis Kırtasiye halka arzının büyüklüğü 836 milyon TL oldu.

Halka arzı sırasında toplamda 40 milyon adet lot (hisse adedi) dağıttı. Aynı zamanda şirket hisselerini 30,30% oranında halka arz etmiş oldu.

Gıpta Ofis Kırtasiye Halka Arz Başvuru Sonuçları

📢 Gıpta Ofis Kırtasiye(GIPTA) halka arzında 3.364.768’i yurt içi bireysel yatırımcı olmak üzere toplamda 3.364.933 kişi kurumun talebi karşılandı.

✅ Hesap başı en fazla 9 LOT (188TL) pay dağıtımı gerçekleşti.

Gıpta Ofis Kırtasiye Kaç Lot Verdi? GIPTA Halka Arz Başvuru Sonuçları

Gıpta Ofis Kırtasiye Ne Zaman İşlem Görecek?

Gıpta Ofis Kırtasiye 14-15 Eylül’de Borsa İstanbul’da “GIPTA” koduyla işlem görmeye başlaması bekleniyor.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

“Halka arz edilen paylara ilişkin yatırım kararının izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusunun incelenmesi suretiyle verilmesi gerekmektedir. Söz konusu izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusu Kamuyu Aydınlatma Platformu (www.kap.org.tr), http://www.gipta.com.tr/ web sitelerinde ilan edilmiştir. Payların halka arz fiyatının belirlenmesinde Sermaye Piyasası Kurulu’nun ya da Borsa İstanbul A.Ş. herhangi bir takdir yetkisi ya da onayı bulunmamaktadır. Burada yer alan şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

Bu Bülteni Hazırlarken Okuduğumuz Kaynaklar

Onaylı İzahname