Borsa Haberleri

Gersan Elektrik, Kuzey Irak Pazarı için Temsilcilik Sözleşmesi İmzaladı

Mart 15, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Gersan Elektrik, Kuzey Irak Pazarı için Temsilcilik Sözleşmesi İmzaladı

Gersan Elektrik (GEREL), Luster Genel Ticaret firması ile temsilcilik sözleşmesi imzaladı.

İmzalanan anlaşma kapsamında Luster , Gersan Elektrik’in BusBar, LedBus, kablo kanalı, G- Charge, aydınlatma armatürleri, topraklama gibi ürünlerinin Kuzey Irak sınırları içerisindeki satış ve pazarlanmasını yapacak.

Yapılan açıklamada anlaşmanın Gersan Elektrik’in ilerleyen dönemlerde ihracat hacmine ve cirosuna olumlu yönde katkı yapmasının beklendiği belirtildi.

Bu sözleşme ile birlikte ilerleyen süreçte şirketimizin ihracat hacminin ve cirosunun olumlu yönde etkilenmesi beklenmektedir.

2 Hafta İçinde 3 Anlaşma İmzaladı

Gersan Elektrik mart ayı içerisinde 3 iş anlaşması imzalamıştı. Bu anlaşmalar 7 Mart, 13 Mart ve 14 Mart tarihlerinde imzalanırken, anlaşma tutarları da sırasıyla 281 bin dolar, 725 bin dolar ve 850 bin dolar olarak kaydedilmişti.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP