Borsa Haberleri

Gerel Elektirik, Yurt Dışında Satış için 2 Yeni Anlaşma İmzaladı

Mart 5, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Gerel Elektirik, Yurt Dışında Satış için 2 Yeni Anlaşma İmzaladı

Gersan Elektrik (GEREL), ürünlerinin Meksika, ABD ve Yunanistan’da satışı konusunda anlaşmalar imzaladığını duyurdu.

İki KAP bildirimi yayımlayan şirket, E365 Dijital Teknoloji Firması ile şirketin Elektrikli Araç Şarj Ünitelerinin (G-Charge) ABD ve Meksika’da toptan ve perakende şekilde satış ile pazarlamasına dair anlaşma imzaladı.

Yapılan anlaşma kapsamında taraflar arasında ayrıca Ticari Amaçlı Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarının (G-Charge) İşletilmesi’ne yönelik İşletme-Sertifika sözleşmesi de yapıldı.

Şirketten KAP’a yapılan diğer bir açıklamada ise Gersan Elektrik’in Yunanistan merkezli HELVETIA-HELLAS firması ile öncelikli G-Charge ürünü olmak üzere, şirketin ürünlerinin Yunanistan’da toptan ve perakende satış ile pazarlanmasına yönelik anlaşma imzalandığı belirtildi.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP