Borsa Haberleri

Fonet Bilgi Teknolojileri’nden İhale Açıklaması

March 28, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Fonet Bilgi Teknolojileri’nden İhale Açıklaması

Fonet Bilgi Teknolojileri (FONET) Mardin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ihalede sözleşme aşamasına geldiğini açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre söz konusu ihale 36 ay süreli olarak “Sağlık Bilgi Yönetim Sistemi (SBYS) Hizmet Alımı”nı kapsıyor. Bu kapsamda imzalanacak olan anlaşmanın bedeli 55,9 milyon TL olarak duyuruldu.

Fonet Bilgi Teknolojileri’nin toplam iş anlaşmalarının tutarı 523,9 milyon TL seviyesinde bulunuyor. Şirket son iş anlaşmalarını 23 Şubat ve 11 Ocak’ta duyurmuş ve bu anlaşmaların tutarları sırasıyla 655 bin dolar ve 48,1 milyon TL olarak gerçekleşmişti.

Fonet Bilgi Teknolojileri'nden İhale Açıklaması

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP