Borsa İstanbul

Fonet Bilgi Teknolojileri (FONET), Hastane İhalesini Kazandı

December 18, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Fonet Bilgi Teknolojileri (FONET), Hastane İhalesini Kazandı

Fonet Bilgi Teknolojileri (FONET), Dr. Abdurahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından açılan ihaleyi kazandı.

Fonet Bilgi Teknolojileri tarafından KAP’a bildirilen açıklamada 36 ay süre ile “Hastane Bilgi Yönetim Sistemi Hizmet Alımı” ihalesine 20,8 milyon lira tutar bedel teklif edildiği ifade edildi.

🤝Aralık Ayı İçerisindeki 3. Anlaşma

Şirket 14 Aralık’ta 15,3 milyon liralık ve 5 Aralık 66,2 milyon liralık anlaşmaya imza attı. Fonet Bilgi Teknolojilerinin 18 Aralık (bugün( itibarıyla toplam anlaşma değeri 330,1 milyon lira seviyesinde bulunuyor.

Fonet Bilgi Teknolojileri (FONET), Hastane İhalesini Kazandı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP