Borsa Haberleri

Europower, Katıldığı İhalede Birinci Oldu

April 24, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Europower, Katıldığı İhalede Birinci Oldu

Europower Enerji (EUPWR), Vangölü Elektrik Dağıtım tarafından gerçekleştirilen ihalede birinci olduğunu açıkladı.

Şirket tarafından KAP’a yapılan bildirime göre bahse konu ihalenin “2024.MLZ.YAT.13 Pano ve Box Alımı İşi”ni kapsadığı belirtildi. Yapılan açıklamaya göre şirket bu ihaleye KDV hariç 2,01 milyon dolar teklif vererek en avantajlı teklifi sundu ve ihalede birinci oldu.

Söz konusu ihale bedelinin güncel kur ile KDV hariç 65,5 milyon TL’ye tekabül ettiği bildirildi. Şirketin toplam iş sözleşmeleri söz konusu ihale ile 6,2 milyar TL seviyesine geldi. Şirket nisan ayında 1 ve mart ayında da 3 anlaşmaya daha imza atmıştı.

Söz konusu anlaşmaların tarih ve tutarları ise şu şekilde 👇

  • 3 Nisan 👉 204,4 milyon TL
  • 28 Mart 👉 1,08 milyon dolar
  • 20 Mart 👉 2,9 milyon dolar
  • 15 Mart 👉 2,1 milyon dolar

Europower, Katıldığı İhalede Birinci Oldu

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP, Fintables