Borsa Haberleri

Europower Enerji’den Yeni İhale Açıklaması

Mart 20, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Europower Enerji’den Yeni İhale Açıklaması

Europower Enerji (EUPWR), Uludağ Elektrik Dağıtım tarafından gerçekleştirilen ihalede en iyi teklif vererek birinci oldu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre söz konusu ihale “UEDAŞ 2024 Yılı 6. Etap Yatırım Malzemeleri Alımı” işini kapsıyor. İhale baz bedelinin KDV hariç 2,9 milyon dolar olduğu ifade edildi. Söz konusu rakam güncel kurla 94,5 milyon TL’ye tekabül ediyor.

Europower Enerji son olarak, 15 Mart, 26 Şubat, 23 Şubat ve 8 Şubat tarihlerinde iş anlaşmaları açıklamıştı. Bu anlaşmaların tutarları sırasıyla 2,1 milyon dolar, 7,3 milyon avro, 2,9 milyon avro ve 1,8 milyon avro olarak gerçekleşmişti.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP