Borsa Haberleri

Europower Enerji (EUPWR), Litvanya’dan Sipariş Aldı

February 8, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Europower Enerji (EUPWR), Litvanya’dan Sipariş Aldı

Europower Enerji (EUPWR), Litvanya’dan sipariş aldığını KAP’a bildirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre muhtelif sayıda ve özellikte ‘’Dağıtım Trafosu” siparişi alındı. Sipariş tutarının ise 1,8 milyon avro tutarında olduğu ifade edildi. Sipariş tutarının güncel kurlar Türk Lirası karşılığı ise 60,6 milyona tekabül ediyor.

Şirket bugünkü anlaşma ile toplam iş sözleşmelerinin tutarını 5,1 milyar liraya yükseltti. EUPWR, geçtiğimiz ayda 3 iş ilişkisi açıklamıştı. 29 Ocak, 22 Ocak ve 11 Ocak tarihlerinde gerçekleşen bu anlaşmaların tutarları ise sırasıyla 7,1 milyon dolar, 1,2 milyon avro ve 3,05 milyon dolar olarak gerçekleşmişti.

Europower Enerji (EUPWR), Litvanya'dan Sipariş Aldı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP