Borsa Haberleri

Enerjisa Enerji (ENJSA) 1000 Adet Hızlı Şarj İstasyonu Hedefine Ulaştı

January 24, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Enerjisa Enerji (ENJSA) 1000 Adet Hızlı Şarj İstasyonu Hedefine Ulaştı

Enerjisa Enerji’nın (ENJSA) hisselerinin tamamına sahip olduğu E-şarj, İstanbul’da kurduğu son yüksek hızlı (DC) istasyon ile 2023 sonunda ulaşmayı planladığı 81 ilde 1000 şarj istasyonu hedefine ulaştı.

Eşarj, 1000. istasyonunu elektrikli araç parkının yoğun olduğu Aqua Florya’da kurdu.

Enerjisa Enerji CEO’su ve Eşarj Yönetim Kurulu Başkanı Murat Pınar, sadece elektrikli şarj altyapısı kurarak hızlıca istasyon çoğaltmayı hedeflemediklerin ayrıca iyi bir müşteri deneyimi sunmak adına büyümeyi hedeflediklerini belirterek şöyle konuştu:

“Yeni teknoloji yatırımlarımız ile hızımızı artırmaya ve şarjlanma işlemini kolay ve ülkemizin elektrikli araç dönüşümü için motive edici noktalar yaratmaya odaklıyoruz”

Eşarj Genel Müdürü Barış Altınay ise “Önümüzdeki yıl hızlı şarjda lider pozisyonumuzu önemli güzergahlarla pekiştirirken, müşteri odaklı hizmetlerimize de yenilerini eklemeyi planlıyoruz” dedi.

Enerjisa Enerji (ENJSA) 1000 Adet Hızlı Şarj İstasyonu Hedefine Ulaştı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks