Borsa Haberleri

Emek Elektrik, TEİAŞ İhalesini Kazandı

Mart 6, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Emek Elektrik, TEİAŞ İhalesini Kazandı

Emek Elektrik (EMKEL), TEİAŞ tarafından gerçekleştirilen ihaleyi kazandığını duyurdu.

Şirketin yaptığı açıklamaya göre söz konusu ihale ‘’170 Kv ve 420 Kv Harici Yağlı Akım Transformatörü Alımı”nı kapsıyor. İhale bedelinin kısmi vergiler hariç 792 bin 300 avro olduğu belirtildi.

Yapılan açıklamada “Sonraki süreçte ilgili kurumdan sözleşme imzalanmasına ilişkin davet mektubunun gelmesi beklenecektir” denildi.

Şirketin bu ihale ile birlikte toplam iş anlaşmalarının tutarı 363,7 milyon liraya yükseldi. 20 Aralık ve 27 Şubat’ta iki iş anlaşması duyuran şirket, bu anlaşmaların bedelini sırasıyla 31 milyon TL ve 1,9 milyon dolar olarak açıklamıştı.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti