Borsa Haberleri

Emek Elektrik (EMKEL) 1,9 Milyon Dolarlık Sipariş Aldı

Şubat 27, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Emek Elektrik (EMKEL) 1,9 Milyon Dolarlık Sipariş Aldı

Emek Elektrik (EMKEL), 100% bağlı ortaklığı Emek Satış Pazarlama’nın Irak’ta yerleşik bir firmadan sipariş aldığını duyurdu.

KAP’a yapılan açıklamaya göre bahse konu siparişler, gerilim trafoları ve yüksek gerilim ayırıcı tedarikini kapsıyor. Bu kapsamda sipariş tutarının ise 1,9 milyon dolar olduğu kaydedildi.

Ölçü transformatörleri üretici olan Emkel Elektrik, 2023 üçüncü çeyrekte 221,8 milyon TL’lik satış geliri elde etmişti. Bu satış gelirlerini bir önceki yılın aynı çeyreğine göre 31% artırdığına işaret etmişti.

Şirket son olarak 20 Aralık 2023’te 31 milyon TL tutarında bir sipariş aldığını açıklamıştı.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti