Borsa Haberleri ve Şirket Haberleri

Elon Musk, Met Gala’da Twitter’a Dair Açıklamalar Yaptı

Mayıs 5, 2022 • 2 dakika okuma zamanı
Elon Musk, Met Gala’da Twitter’a Dair Açıklamalar Yaptı

Tesla (TSLA) CEO’su Elon Musk’a 2022 Met Gala’da annesi Maye eşlik etti. Moda etkinliğinde, klasik bir smokin giymeyi tercih eden 50 yaşındaki dünyanın en zengin adamı, kırmızı halıda Twitter (TWTR)‘ı satın almasıyla ilgili gelen sorulara da cevap verdi.

Vogue canlı yayın sunucusu LaLa Anthony ile konuşan Musk, “Amacım Twitter’ı olabildiğince kapsayıcı bir hale getirmek” dedi.

Musk aynı zamanda, insanların, sosyal medya platformunu “ilginç, komik ve eğlendirici” bulmasını umduğunu ve onların hayatlarını daha iyi hâle getireceğine inandığını da ekledi.

Musk’ın sosyal medya platformu Twitter’ı 9,2%’sini satın aldıktan sonra geçtiğimiz günlerde şirketi 44 milyar dolara alma konusunda şirket ile anlaştığı duyurulmuştu.

İlgili haberler:

Tesla CEO’sunun Twitter hakkında ses getiren açıklamalarının yanı sıra, Amber Heard ve Johnny Depp arasındaki hakaret davasında da adı geçti.

Musk’ın davada tanıklık yapacağı konuşuluyordu, fakat tanık olarak listelenmesine rağmen avukatı Alex Spiro aracılığıyla yapılan açıklamada, kürsüye çıkmayacağı söylendi.

Cover uyarlama Site2 18

Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

1,5 USD İşlem Ücreti