Borsa Haberleri

Elite Natural Organik (ELITE), Bebek Maması İçin Seri Üretime Hazır

February 8, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Elite Natural Organik (ELITE), Bebek Maması İçin Seri Üretime Hazır

Elite Natural Organik Gıda (ELITE), Ar-Ge çalışmaları yürüttüğü bebek maması üretim çalışmalarının sonuna gelindiğini ve nihai ürünün üretildiğini açıkladı.

Şirketin KAP’a yaptığı açıklamaya göre hem organik hem konvansiyonel bebek maması olarak gerçekleştirilecek mamanın seri üretim çalışmaları da tamamlandı.

Yapılan açıklamada pazarlama faaliyetleri sonrasında seri üretime geçilmesinin planlandığı ifade edildi. Açıklamada ayrıca “Bebek mamalarının üretim ve satışına başlanılması ile birlikte Şirketimiz cirosuna ve karlılığına olumlu katkı sağlaması beklenilmektedir” denildi.

Elite Natural Organik (ELITE), Bebek Maması İçin Seri Üretime Hazır

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP