Borsa Haberleri

Eksun Gıda’dan (EKSUN) Yeni Yatırım Hamlesi

Ocak 24, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Eksun Gıda’dan (EKSUN) Yeni Yatırım Hamlesi

Eksun Gıda (EKSUN), Kırklareli’de bulunan Babaeski Lisanslı Depoculuk’u satın almaya karar verdiğini KAP’a bildirdi.

Satın almaya ilişkin konuşan ve lisanslı depoculuk sayesinde yeni kazanımlar sağlayacaklarını belirten Eksun Gıda Genel Müdürü Ahmet Demir, “Başta yüksek kalite, kontrol ve güvenlik protokolleri olmak üzere, malzemelerin sigortalanması, gelişmiş teknolojilerin entegresi ile depo optimizasyonu, ihtiyaca yönelik özelleştirilmiş depolama çözümleri ve daha etkin envanter yönetimi gibi avantajlar lisanslı depoculukla birlikte çok daha efektif gerçekleşiyor” dedi.

Demir, lisanlık depoculukla birlikte yatırımlar iştahlarının ve büyüme odaklı çalışmalarının daha “güvenli” ve “konforlu” bir stoklama yapısına ulaşacaklarını belirtti. Demir “Bu süreç sürdürülebilirlik vizyonumuza da önemli katkılar sağlayacak” diye ekledi.

Eksun Gıda kısa süre önce de Konya’da bulunan un fabrikası için 12 adet 90 tonluk silo yatırımı çalışmalarına başladığını duyurmuştu.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks, KAP


Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti