Ebebek Kaç Lot Verdi? Ebebek (EBEBK) Halka Arz Başvuru Sonuçları

September 4, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Ebebek Kaç Lot Verdi? Ebebek (EBEBK) Halka Arz Başvuru Sonuçları

Anne-bebek ürünleri perakende satış pazarında 11.800 farklı ürünü ile faaliyet gösteren gösteren Ebebek’in, halka arz başvuru sonuçları açıklandı.

Yatırımcıların halka arzını heyecanla beklediği Ebebek Mağazacılık, EBEBKhisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görecek. Peki, 46,50 TL’den halka arz olacak Ebebek kaç lot verdi? Detayları içeriğin devamında bulabilirsin.

Ebebek Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Ebebek halka arzının büyüklüğü 1,8 milyar TL oldu.

Halka arzı sırasında toplamda 40 milyon adet lot (hisse adedi) dağıtıldı. Aynı zamanda şirket hisselerini 29,41% oranında halka arz etmiş oldu.

Ebebek Halka Arz Başvuru Sonuçları

Ebebek Mağazacılık halka arz sonuçlarına göre 3.804.835 yatırımcının talebi karşılandı ve hesap başı en fazla 5-6 adet lot (232-279 TL) pay dağıtımı gerçekleşti.

Ebebek Kaç Lot Verdi? Ebebek (EBEBK) Halka Arz Başvuru Sonuçları

Ebebek Ne Zaman İşlem Görecek?

Ebebek 7-8 Eylül’de Borsa İstanbul’da “EBEBK” koduyla işlem görmeye başlaması bekleniyor.

Ebebek Kaç Lot Verdi? Ebebek (EBEBK) Halka Arz Başvuru Sonuçları

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

“Halka arz edilen paylara ilişkin yatırım kararının izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusunun incelenmesi suretiyle verilmesi gerekmektedir. Söz konusu izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusu KamuyuAydınlatmaPlatformu (www.kap.org.tr), https://www.e-bebek.com/ web sitelerinde ilan edilmiştir. Payların halka arz fiyatının belirlenmesinde Sermaye Piyasası Kurulu’nun ya da Borsa İstanbul A.Ş. herhangi bir takdir yetkisi ya da onayı bulunmamaktadır. Burada yer alan şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

Bu Bülteni Hazırlarken Okuduğumuz Kaynaklar

Onaylı İzahname