Videolar

Dolar ile Yatırım: Tesla, Apple, Nvidia Hisseleri Alınır mı?

June 7, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Dolar ile Yatırım: Tesla, Apple, Nvidia Hisseleri Alınır mı?

Dolar kurundaki güçlü yükseliş ve bu yükselişin devamına ilişkin beklentiler, gözleri dolar ile yatırım yapmak için ABD borsalarına çevirtirken Özgür Hatipoğlu ile başladığımız yeni Midas+ serisi pek çok soruya yanıt olacak.

Serinin ilk videosunda FED’in faiz kararına yönelik mevcut beklentiler ve değerlendirmeler  başta olmak üzere, S&P 500 endeksinin teknik analizinden ve endeksle korelasyona sahip parametrelerin sinyallerine, Nasdaq endeksinden yapay zekâ ve bu alanda faaliyet gösteren şirketlere kadar pek çok enstrümanı mercek altına aldık. Yani bu videoyu izlediğinde “Dolar ile nelere yatırım yapabilirim?” soruna cevap bulabileceksin.

ABD borsalarının gözde şirketleri Apple (AAPL), Tesla (TSLA) ve Nvidia (NVDA) gibi şirketlerin teknik analizlerine ve Suudi’lerin kararı sonrası petrol fiyatlarındaki görünüme ve petroldeki yükselişten olumlu etkilenebilecek şirketlere yine bu videodan ulaşabilirsin.

Son olarak, güncel piyasada hem ucuz hem de kârlı gözüken bir sektörü mercek altına aldık. Düşen fiyat kazanç oranı ve yükselen kârlılıklar havayolu şirketleri için yükseliş anlamına mı geliyor?

Gel, birlikte bakalım.

Dolar ile Yatırım: Tesla, Apple, Nvidia Hisseleri Alınır mı?

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı