Borsa Yorumları

Deutsche Bank’a Göre “Alım Fırsatı Sunan” Hisse

February 16, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Deutsche Bank’a Göre “Alım Fırsatı Sunan” Hisse

Deutsche Bank’a göre gözden kaçmış bir dijital altyapı şirketi olan DigitalBridge (DBRG) büyük bir alım fırsatı sunuyor.

Analist Matthew Niknam takibe aldığı hisseyi “AL” notuyla tavsiye etti ve neredeyse 6%’ya yakın bir yükselişle kapattığı çarşamba günkü kapanışa kıyasla bile halen 20%’lik bir yükselişe işaret edecek şekilde 18 dolarlık bir 12 aylık ortalama fiyat hedefi belirledi.

Niknam, şirketin yüksek büyüme modelinin ve sektör gücünün, gelecekteki potansiyel bir resesyon ortamında bile hisseyi umut vadeden bir alım seçeneği haline getirdiğini belirtti. 

DigitalBridge baz istasyonları, veri merkezleri ve diğer altyapı bağlantılı iş kollarına sahip ve işletiyor. Ayrıca bu alanlara yatırım yapıyor.

Deutsche Bank’a Göre “Alım Fırsatı Sunan” Hisse

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak:CNBC