Borsa Haberleri

Cw Enerji, Denizli’deki GES Projesini Tamamladı

Cw Enerji, Denizli’deki GES Projesini Tamamladı
Google News Icon Takip Et

Cw Enerji (CWENE), Aksaray’da çatı ve arazi tipi güneş enerji santralini (GES) devreye aldı.

Şirketten yapılan KAP açıklamasına göre devreye alınan GES projesinin sözleşme bedeli 1,1 milyon dolar değerinde. Yapılan açıklamada projenin ilgili resmi kurum tarafından kabulünün yapıldığı ve devreye alınarak elektrik üretiminin başladığı belirtildi.

Cw Enerji Türkiye’nin pek çok ilinde GES Projelerini hayata geçiriyor. Şirket 6 Şubat’ta Denizli’de yer alan ve KDV hariç 1,9 milyon dolarlık anlaşma kapsamındaki GES’i devreye aldığını duyurmuştu.

Şirket 29 Ocak’ta Diyarbakır’da ve 17 Ocak’ta Kahramanmaraş’ta da GES kurulumlarını tamamlarken, söz konusu projelerin bedelleri sırasıyla 3,4 milyon dolar ve 3,03 milyon dolar olarak gerçekleşmişti.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP