Borsa Haberleri

Cvk Maden (CVKMD) Yeni Sipariş Aldı

Şubat 21, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Cvk Maden (CVKMD) Yeni Sipariş Aldı

Cvk Maden (CVKMD), bağlı ortaklığı Hayri Ögelman Madencilik’in yurt dışından yerleşik bir şirket ile sipariş anlaşması imzaladığını duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre söz konusu sipariş “Maden Cevheri Satışı”nı kapsıyor. Siparişin toplam bedeli yaklaşık olarak 59,8 milyon TL (1,9 milyon dolar) olarak ifade edildi.

Cvk Maden’in toplam iş sözleşmeleri böylece 1,06 milyar liraya ulaştı. Şirket son iş anlaşmalarını 19-20-21 Aralık tarihlerinde imzaladı. Bu anlaşmaların tutarları sırasıyla 2,7 milyon dolar, 2,4 milyon dolar ve 1,1 milyon dolar olarak gerçekleşti.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti