Borsa Haberleri

Çelebi Hava Servisi ve Pegasus’tan Yeni İşbirliği Anlaşması

April 2, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Çelebi Hava Servisi ve Pegasus’tan Yeni İşbirliği Anlaşması

Çelebi Hava Servisi (CLEBI) ve Pegasus (PGSUS) arasında 3 yıll süre ile yeni bir işbirliği anlaşması yapıldı.

1 Nisan itibarıyla imzalanan anlaşma kapsamında, Çelebi Havacılık, Pegasus’un Antalya ve Dalaman’da yer hizmetleri operasyonlarını ve bilet satış hizmetlerini gerçekleştirecek. Pegasus Havayolları’na 14 istasyonda hizmet veren Çelebi Havacılık, bu anlaşmayla beraber istasyon sayısını 16’ya yükseltti.

31 Mart 2027’ye kadar geçerli olacak anlaşmaya göre ayrıca Çukurova Havalimanı’nın açılmasının ardından bu havalimanında da hizmetlerin sunulmasını içeriyor.

Ayrıca, temel hizmetlerin yanı sıra Çelebi Havacılık, Pegasus Havayolları’nın Antalya Havalimanı’ndaki operasyonlarını desteklemek için bilet satış hizmetleri, teknik denetimler için merdivenler de dahil olmak üzere ekipman kiralama hizmetleri de sunacak.

Çelebi Hava Servisi ve Pegasus'tan Yeni İşbirliği Anlaşması

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks