Çelebi Hava Servisi A.Ş.

₺2.419,00

Güncel Fiyat

₺166.758.429,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺13 (0.54%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

CLEBI Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺2.419,00

Satış

₺2.419,00

Günlük Değişim %

0,54%
Günlük Hacim (TL) ₺166.758.429,00
Taban ₺2.178,00

Haftalık En Yüksek

₺2.650,00

Aylık En Yüksek

₺2.650,00
F/K 28,48

Piyasa Değeri

₺58.781.700.000,00

Yabancı Oranı (%)

3,28%
Volatilite 1,08%

Açılış Fiyatı

₺2.414,00

Alış

₺2.415,00

Günlük Değişim (TL)

₺13,00
Tavan ₺2.660,00

Haftalık En Düşük

₺2.400,00

Aylık En Düşük

₺2.130,00
PD/DD 10,79

Sermaye

₺24.300.000,00
Net Kâr ₺2.064.156.344,00

CLEBI - Şirket Hakkında

CLEBI şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. CLEBI ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

OSMAN YILMAZ

Kuruluş Tarihi

04/01/1983

Halka Arz Tarihi

07.11.1996

Sektör

Yerli ve yabancı havayollarının yolcu ve kargo uçaklarına ramp, yolcu trafik, yük kontrol, kargo ve temsil gibi tüm standart yer hizmetlerini verir ve yakıt ikmali sağlar

Çalışan Sayısı

14431

Adres

Tayakadın Mahallesi Nuri Demirağ Caddesi No:39 Arnavutköy / İSTANBUL

Merkez

TR

CLEBI Ortaklık Yapısı

Missing Image

Çelebi Hava Servisi A.Ş.

Çelebi Hava Servisi Anonim Şirketi (A.Ş.), 1 Şubat 1958 yılında Ali Cavit Çelebioğlu tarafından Ankara Esenboğa Havalimanına hizmet vermesi amacıyla kurulan bir şirket olarak biliniyor. Havacılık sektörüne adım atan ve hizmet verdiği yıldan beri adından söz ettirebilecek başarılara sahip olan Çelebi Hava Servisi A.Ş., çalışmalarına her geçen gün artan tecrübesiyle devam ediyor.

Çelebi Hava Servisi Hakkında:

Çelebi Hava Servisi A.Ş., uluslararası havayollarından oluşan 250’den fazla müşteriye hizmet vermektedir. Ortak ve yolcularına tam ölçekli hizmet sunmakta olan Çelebi Hava Servisi A.Ş., check-in prosedürleri başta olmak üzere bilet satışından kayıp bagaj işlemlerine kadar uzun bir listede hizmet vermeye devam etmektedir. 

Şirket, uzun yıllardır var olan tecrübesini teknolojik yenilikleriyle birleştirmekte ve her geçen gün daha modern ve daha başarılı stratejiler yürütmektedir. Çelebi Hava Servisi A.Ş. toplamda 37, yurt dışında ise altı havalimanında hizmet vermektedir. Macaristan, Budapeşte, Avustralya, Hindistan, Mumbai ve Ahmedabad şirketin hizmet verdiği bölgeler arasında yer almaktadır.

Çelebi Hava Servisi A.Ş., hizmet alanlarını her geçen gün genişletmekte ve bunun için yaptığı çalışmalara hız kesmeden devam etmektedir. Şirket, gücünü profesyonel ekibinden almaktadır. Çelebi Hava Servisi A.Ş., gerçekleştirmekte olduğu projeler ve dünyanın birçok farklı yerinde hizmet veriyor olması sebebiyle adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Çelebi Hava Servisi A.Ş., 7 ve 8 Kasım 1996 tarihlerinde halka arz olmuştur. Halka arz olduğu zaman dilimi YTL öncesi zamana geldiği için şirketin halka arz fiyatı 21.000 YTL olarak belirlenmiştir. Aracı kurum olarak Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. tercih edilmiştir. Çelebi Hava Servisi hisselerinin Borsa İstanbul (BIST) için ilk işlem tarihi 18 Kasım 1996 olarak bilinmektedir.

Şirketin 2,442,748 lot fiili dolaşımdaki paya ve yüzde 10,05 fiili dolaşımdaki pay oranına sahip olduğu bilinmektedir. Şirket, CLEBI hisse koduyla Yıldız Pazar'da işlem görmektedir. Şirketin dahil olduğu endeksler arasında GBIE, XK100, XKTUM, XTUMY, XUHIZ, XULAS, XUTUM ve XYLDZ yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl CLEBI hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına CLEBI yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca CELEBI HAVA SERVISI A.S. hissesi alabilirsin.
CLEBI yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.