Borsa Haberleri

Bülbüloğlu Vinç Sanayi, Yeni Sözleşme İmzaladı

Mart 27, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Bülbüloğlu Vinç Sanayi, Yeni Sözleşme İmzaladı

Bülbüloğlu Vinç Sanayi (BVSAN), 85%’ine sahip olduğu Bülbüloğlu Çelik Endüstri Sanayi’nin yurt içinde bir firma ile sözleşme imzaladığını duyurdu.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre söz konusu iş İskenderun’daki özel endüstriyel tesisinin üretimi ve teslimini kapsıyor. Bu kapsamda imzalanan sözleşmenin bedeli KDV dahil 13,8 milyon dolar olarak ifade edildi.

Söz konusu işin teslim tarihinin ise Ekim 2024 olarak planlandığı belirtildi. Bülbüloğlu Vinç Sanayi, bugünkü anlaşma hariç mart ve şubat ayında 3 anlaşma daha imzaladı. Bu anlaşmaların tarih ve tutarları şöyle 👇

  • 21 Mart 👉 2,2 milyon avro
  • 7 Şubat 👉 353 bin avro
  • 5 Şubat 👉 374 bin dolar

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP